GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stop 1342202
*
nr 134 2202
Stop
Keramik, Höganäs, 1800-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
tisdag 2 april 2002
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/3 18:02:34
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
*
Stop
nr 134 2202
Stop
Keramik, Höganäs, 1800-tal
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
tisdag 2 april 2002 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
31/3 18:02:34 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.